Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ліжко дитяче!
Ця модель дитячого ліжка виготовляється як в стандартному, так і у дзеркальному розташуванні щодо картинці (на ціну не впливає).
Матеріал виготовлення:
- ДСП – 16 мм;
- Кромка внутрішніх деталей ліжка – ПВХ 0,5 мм;
- Кромка фасадів – 2 мм;
- Кромка боковин, головах, ізножья, задня стінка – ПВХ 2 мм
Виберіть колір ліжка:

Варто враховувати, що колір меблів на представлених фото може відрізнятися від «живого» зразка з-за особливостей перенесення кольорів монітора та інших причин.
За додаткову плату ліжко можна доукомплектувати (подробиці у менеджера):
- Надбудовою ПК-3

- Надбудовою ПК-3 і двома тумбами До-142

За додатковою консультацією, а також, з питань наявності та придбання дитячого ліжка, звертайтеся до наших менеджерів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Захисний бортик | Так |
| Матрац | Ні |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Глибина дитячого ліжка | 86 см |
| Довжина дитячого ліжка | 194.2 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 86 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
- Ціна: 8 410 ₴


